Disneyland w Paryżu

Ciekawe atrakcje i transport
Disneyland dojazd dla wycieczek i zwiedzania

Disneyland

Kto z nas nie marzył o podróży do Disneylandu? Wycieczka do tego magicznego miejsca może być świetnym pomysłem na spędzenie urodzin, wieczorów panieńskich czy nawet na oryginalne zaręczyny. Mimo, że park, znajduje się w podparyskiej miejscowości warto również wspomnieć o tej szczególnej atrakcji znanej przez dzieci i dorosłych. Z pewnością nie powinniśmy się martwić o dostanie się do tego miejsca. Z uwagi na ogromne zainteresowanie przewóz osób oferowany jest przez wielu przewoźników – zarówno państwowych jak i prywatnych. Z lotniska Beauvais dostaniemy się do tego miejsca transferem busem, autem, autobusem lub kolejką RER. Podróżując samochodem dojedziemy do Parku autostradą A4, następnie należy wybrać zjazd 41. Warto także kierować się oznaczeniami na “Parc Disney / Bailly Romainvilliers”.

Park Disneya zajmuje ogromny obszar, aż 83 ha. Podzielony jest tematycznie na Walt Disney Studio oraz Disneyland Park. Na jej obszarze znajduje się wiele atrakcji, w tym przedstawienia, pokazy i inne zabawy dla dzieci i nie tylko. W miejscu tym można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z ulubioną postacią z bajki. W Disneylandzie znajduje się sporo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Na głównej alei o nazwie Main Street znajduje się stacja kolejki, restauracje, sklepy i tory wyścigowe. W parku znajdują się także cztery krainy tematyczne – Frontierland, Fantasyland, Adventureland oraz Discoveryland. Pierwszy z nich dotyczy dzikiego zachodu, znajduje się tutaj także miasteczko Pocahontas. W drugim odnajdziemy elementy związane m.in. z Królową Śniegu, Alicją w Krainie Czarów oraz z Pinokiem. Część Adventureland to świat Piratów z Karaibów, Króla Lwa i Baśni Tysiąca i Jednej Nocy, natomiast w ostatnim parku czeka na nas podróż w przyszłość i atrakcje związane z wędrówkami międzyplanetarnymi. W Walt Disney Studios możemy skorzystać z rollercoasterów, karuzeli, a także możemy poznać informacje dotyczące powstawania bajek. Czeka na nas wiele atrakcji, a gdy zgłodniejemy lub dopadnie nas pragnienie, możemy odpocząć i posilić się w jednym z wielu obiektów gastronomicznych mieszczących się w parku Disneya.

Szukasz przewozu osób? Transport do Disneyland?

Jeśli potrzebujesz samochód albo bus z kierowcą, który np. przewiezie Cię z lotniska w Paryżu do Disneyland to dobrze trafiłaś/eś! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i skontaktowaniu w celu rezerwacji dojazdu.
KONTAKT