Transfer busem z lotnisk w Paryżu

Paryż to stolica Francji, które jest uważane za bardzo dobrze skomunikowane miasto. Jak wiadomo, stąd swój bieg bierze wiele autostrad rozchodzących się na terytorium kraju. Jednakże, Paryż to także ważne europejskie centrum komunikacyjne, gdzie przybywa wielu turystów, podróżników i biznesmenów.

Transfer biznesowy w Paryżu we FrancjiW okolicach miasta zlokalizowane są aż 3 duże lotniska, które obsługują ogromny ruch turystyczny. Oto one:

  • Paryż Charles de Gaulle – to lotnisko składające się z 3 terminali mieści się nieopodal francuskiej stolicy. Zostało otwarte w 1974 i każdego roku obsługuje ok. 60 mln pasażerów. Port lotniczy położony jest ok. 20 km od Paryża i obsługiwany jest przez 2 sieci autobusów: RoissyBus i Air France oraz regionalny transport kolejowy RER B. Najtańszą i zarazem najszybszą opcją dostania się do Paryża jest kolej. Czas dojazdu tym środkiem lokomocji to 30 min. Podróż autobusem zajmuje ok. 1 h. Najwygodniejszą formą pozostają dedykowane transporty osobiste – np. transfer busem z szoferem. Dzięki temu nie musimy przejmować się ściśle określonymi godzinami odjazdu, a kierowca punktualnie podejmie nas chwilę po lądowaniu.
  • Paryż-Orly – post lotniczy mieści się ok. 10 km od Paryża. Jest dwukrotnie mniejszy pod względem powierzchni od lotniska Charlesa de Gaulle’a. Ma dwa terminale. Rocznie obsługuje ponad 30 mln pasażerów. Do stolicy można się stąd dostać komunikacją miejską (autobus nr 183), koleją RER C i B, a także tramwajem nr 7 lub taksówką. Prywatny transport osób jest najwygodniejszym i często preferowanym środkiem transportu.
  • Beauvais-Tille (BVA) – najmniejszy port lotniczy i położony najdalej od Paryża. Jego oddalenie od stolicy Francji (81 km) sprawia, że jest on głównie obsługiwany przez tańsze linie lotnicze. Jest jednak dość często wybierany przez pasażerów, ponieważ można się z niego szybko i tanio dostać do Paryża. Najczęściej wybieraną opcją jest autobus lotniskowy, który z lotniska kursuje regularnie i w ciągu 70 min dostaje się do centrum stolicy Francji. Można także skorzystać z dworca kolejowego w miejscowości Beauvais i pociągów regionalnych TER. Na parking przy lotnisku można wezwać też lub umówić wcześniej transport – np. transport busem. Jest to wygodna opcja szczególnie, gdy podróżuje się w grupie – np. na wieczory panieńskie czy kawalerskie, wyjazdy na targi biznesowe czy konferencje.

Wycieczki busem z kierowcą po ParyżuNasza firma oferuje przejazd busem z każdego z wyżej wymienionych lotnisk w konkurencyjnej cenie i w profesjonalnej atmosferze. Oferujemy szybkie i bezpieczne przejazdy z 3 podparyskich lotnisk w wybrane miejsce w Paryżu. Oferta jest przeznaczona dla wszystkich: zarówno dla osób przyjeżdżających w celach prywatnych jak i biznesowych:

  • wycieczki – Paryż to idealne miejsce do zwiedzania i zabawy. Jest tu wiele ciekawych miejsc i zabytków takich jak np.: Luwr, Wieża Eiffla czy katedra Notre Dame. Jeśli natomiast chcesz się rozerwać – wybierz Disneyland! Jesteś tu pierwszy raz? Nic straconego – na naszą ofertę składa się nie tylko transport po Paryżu, ale również towarzystwo profesjonalnego przewodnika.
  • wieczory panieńskie i kawalerskie – Paryż oferuje wiele rozrywek. Chcesz zorganizować idealny i niezapomniany wieczór kawalerski bądź panieński? Nic prostszego! Wybierz nas a my pomożemy Ci w odpowiednim doborze lokalu, gdzie miło i bezpiecznie spędzisz ten czas. Ty się doskonale bawisz – a my w tym czasie świadczymy obsługę transportową i bezpiecznie dowozimy całą ekipę na imprezę a następnie do hotelu. Jeśli w trakcie obchodów uznacie, że chcecie zwiedzić Paryż – chętnie pokażemy Wam miejsca, gdzie Paryżanie bawią się nocą.
  • podróże ślubne – wszyscy doskonale wiemy, że Paryż to stolica miłości. Nie ma lepszego miejsca na podróż poślubną niż stolica Francji. Oferujemy Wam usługi szoferskie po mieście, a także profesjonalnego przewodnika, który wedle Waszego życzenia pokaże wszystkie tajniki i uroki stolicy miłości. Zapewniamy dyskretną i romantyczną atmosferę.
  • spotkania biznesowe – Paryż to nie tylko wycieczki, atrakcje turystyczne i zabawa. To także wielki biznes. To m.in. tutaj właśnie odbywa się wiele spotkań biznesowych, konferencji i targów najrozmaitszych i najważniejszych branż świata. Jeśli chcesz by Twoja firma zyskała dobry wizerunek, skorzystaj z naszej oferty firmowego transportu z lotniska na spotkanie biznesowe. Oferujemy szybki i bezpieczny, a także punktualny transport we wskazane miejsce w komfortowych biznesowych warunkach.