Transfer z lotnisk w Paryżu

Transfer wynajętym busem lub samochodem wraz z szoferem z lotniska w Paryżu to jedna z najwygodniejszych opcji przemieszczania się po mieście i dotarcia z albo do Paryża. Można to zrobić za pośrednictwem naszej firmy oferującej usługi wynajmu pojazdów z kierowcą.

Oto lista lotnisk w Paryżu, z których można skorzystać u nas z usług transferu wynajętym busem lub samochodem z szoferem:

  1. Lotnisko Charles de Gaulle: to największe lotnisko w Paryżu i jedno z największych w Europie. Lotnisko jest położone około 25 km na północny wschód od centrum Paryża. Usługi transferu wynajętym busem lub samochodem z szoferem z lotniska Charles de Gaulle jest bardzo popularne.
  2. Lotnisko Orly: to drugie co do wielkości lotnisko w Paryżu, położone około 18 km na południowy zachód od centrum miasta. Lotnisko Orly obsługuje głównie loty krajowe i europejskie, ale również kilka międzykontynentalnych połączeń. Na lotnisku Orly również oferujemy usługi transferu wynajętym busem lub samochodem z szoferem.
  3. Lotnisko Beauvais-Tillé: to mniejsze lotnisko, położone około 80 km na północny zachód od Paryża. Lotnisko obsługuje głównie tanie linie lotnicze i oferuje połączenia z różnymi miastami w Europie. Na tym lotnisku także oferujemy usługi transferu wynajętym busem lub samochodem z szoferem.