Transfer z lotniska Paryż-Orly

Lotnisko Paryż-Orly – komunikacja

Komunikacja w Paryżu i lotnisku Orly ParisMiędzynarodowy port lotniczy Paryż Orly (ORY)  jest drugim co do wielkości lotniskiem we Francji. Rocznie obsługuje ponad 25 mln pasażerów.  Większe jest lotnisko Charles’a de Gaulle’a (Roissy). Orly położone jest ok. 13 km na południe od Paryża i połączone jest z nim dedykowaną linią kolejową oraz autostradą. Jest to lotnisko chętnie wybierane przez turystów ze względu na odległość do stolicy, okolicznych atrakcji, jak np. Disneyland, a także miasta Reims, w którym znajduje się m.in. katedra Notre – Dame.

Transfer z lotniska do Paryża

Pasażerowie mają do wyboru szereg opcji transferowych, które pozwolą na dojazd z portu lotniczego Orly do centrum stolicy Francji – Paryża. Do głównych należą:

  • transfer prywatnym busem
  • kolejka Orlyval
  • komunikacja miejska: autobusy, busy, autokary
  • taksówki

Transfer busem – bezpieczna i wygodna opcja

Transfer prywatnym busem to zdecydowanie najbardziej komfortowa opcja. Przejazd można zarezerwować wcześniej – cenę poznamy już na tym etapie. To zdecydowana zaleta np. w odniesieniu do taksówek, które są kosztowne a wycenę otrzymamy dopiero po dotarciu na miejsce. Transfer komunikacją miejską może łączyć się z przesiadkami, a nieznajomość lotniska i szukanie odpowiedniego miejsca odjazdu może wiązać się z dużym stresem – szczególnie jeśli nie znamy języka francuskiego. Rezerwując wygodny transfer busem robisz to w języku polskim, a korzystając z naszych usług masz gwarancję pewnego i bezpiecznego przejazdu o umówionej porze.

Komunikacja w Paryżu – jak dostać się do Paryża z lotniska Orly (ORY)?

Najbardziej komfortową i optymalną opcją transferu z portu lotniczego Orly do centrum stolicy Francji jest wynajęcie prywatnego busa. Pracujemy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Oferujemy przejazdy pojazdami typu van dla 8 lub 9 osób. Komfortowo pomieścimy też wszelkie bagaże. Podczas przejazdu dostępne jest darmowe Wi-Fi oraz możliwość naładowania telefonu. Co więcej – w razie potrzeby – do Państwa dyspozycji jest również luksusowy samochód osobowy.

Jak zarezerwować transfer z portu lotniczego Paryż-Orly do Paryża?

Rezerwacji przejazdu z lotniska Paryż-Orly do centrum Paryża możesz dokonać przez naszą stronę internetową w tym miejscu. W razie wątpliwości zapraszamy również do kontaktu mailowego lub telefonicznego pod numerem  +33 674 72 35 08 – odpowiemy na wszystkie wiadomości.