O nas

Specjalizujemy się w usługach przewozowych w Paryżu i okolicach. Oferujemy Państwu transport 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy bezpieczne, komfortowe i terminowe przejazdy. Dedykowany szofer podejmie pasażerów spod wskazanego przez klienta adresu i w profesjonalnej i przyjemnej atmosferze dowiezie go w ustalone miejsce. W celu zamówienia usługi zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod francuskim numerem telefonu +33 674 72 35 08, który jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę i płynnie rozmawiamy w języku polskim oraz francuskim.

Transport in Paris France

Nasza oferta usług przewozowych dostosowana jest do najróżniejszych potrzeb klienta. Proponujemy m.in. transport na lotnisko, konferencje, delegacje czy seminaria naukowe, zabezpieczamy transport na wieczory panieńskie i kawalerskie, eventy, urodziny, śluby i inne imprezy rodzinne czy okolicznościowe. Jeśli wybierasz się na wycieczkę do Paryża, podczas której zamierzasz obejrzeć najważniejsze zabytki stolicy Francji takie jak: Wieża Eiffla, Luwr czy Katedra Notre Dame to również zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Służymy pomocą nie tylko w zakresie transportu, ale również możemy doradzić co warto zobaczyć. Świadczone przez nas usługi transportowe dotyczą wyjazdów również poza miasto. Gwarantujemy komfortowy i bezpieczny przejazd. Stale podnosimy standardy, aby zapewnić wygodę i komfort podróżowania poprzez modernizację floty. Dla pasażerów zapewniamy dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. W trakcie jazdy istnieje możliwość chociażby skorzystania z ładowarki i naładowania telefonu.

Klient już na początku podróży otrzymuje informację jaki będzie koszt planowanego przejazdu. Wszelkie nieprzewidziane kwestie takie jak: postój w korku, czy wybór dłuższej ale szybszej trasy nie powoduje wzrostu ceny przejazdu, która została podana na początku. Ponowna kalkulacja kosztów następuje w momencie gdy na trasie na prośbę pasażera nastąpi zmiana kierunku lub zostanie dodany dodatkowy punkt przejazdu. Wówczas kierowca informuje o zaktualizowanej stawce. Standardowo podróż z naszym kierowcą może trwać do kilku godzin, ale istnieje także możliwość zarezerwowania usług transportowych na dłuższy okres czasu.

Masz do nas dodatkowe pytania?

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub chcesz np. ustalić szczegóły szerszej współpracy to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z formularza kontaktowego w zakładce "Kontakt".
KONTAKT