O nas

Specjalizujemy się w usługach przewozowych w Paryżu i okolicach. Oferujemy Państwu transport 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy bezpieczne, komfortowe i terminowe przejazdy. Dedykowany szofer podejmie pasażerów spod wskazanego przez klienta adresu i w profesjonalnej i przyjemnej atmosferze dowiezie go w ustalone miejsce w Paryżu. W celu zamówienia usługi zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod francuskim numerem telefonu +33 674 72 35 08, który jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę i płynnie rozmawiamy w języku polskim oraz francuskim.

Poznaj dzięki naszej firmie komunikację w Paryżu i wynajmij samochód z szoferem lub zamów transfer z lotniska.

Nasza oferta usług przewozowych dostosowana jest do najróżniejszych potrzeb klienta. Proponujemy m.in. transport na lotnisko, konferencje, delegacje czy seminaria naukowe, zabezpieczamy transport na wieczory panieńskie i kawalerskie, eventy, urodziny, śluby i inne imprezy rodzinne czy okolicznościowe. Jeśli wybierasz się na wycieczkę do Paryża, podczas której zamierzasz obejrzeć najważniejsze zabytki stolicy Francji takie jak: Wieża Eiffla, Luwr czy Katedra Notre Dame to również zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Służymy pomocą nie tylko w zakresie transportu, ale również możemy doradzić co warto zobaczyć i poznać komunikację w tym mieście. Co ważne – świadczone przez nas usługi transportowe dotyczą wyjazdów również poza miasto. Gwarantujemy komfortowy i bezpieczny przejazd. Stale podnosimy standardy, aby zapewnić wygodę i komfort podróżowania poprzez modernizację floty. Dla pasażerów zapewniamy dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. W trakcie jazdy istnieje możliwość chociażby skorzystania z ładowarki i naładowania telefonu.

Klient już na początku podróży otrzymuje informację jaki będzie koszt planowanego przejazdu. Wszelkie nieprzewidziane kwestie takie jak: postój w korku, czy wybór dłuższej ale szybszej trasy nie powoduje wzrostu ceny przejazdu, która została podana na początku. Ponowna kalkulacja kosztów następuje w momencie gdy na trasie na prośbę pasażera nastąpi zmiana kierunku lub zostanie dodany dodatkowy punkt przejazdu. Wówczas kierowca informuje o zaktualizowanej stawce. Standardowo podróż z naszym kierowcą może trwać do kilku godzin, ale istnieje także możliwość zarezerwowania usług transportowych na dłuższy okres czasu.

Masz do nas dodatkowe pytania?

Jeśli masz pytanie do kierowcy lub w sprawie samochodu lub po prostu chcesz np. ustalić szczegóły szerszej współpracy to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z formularza kontaktowego w zakładce "Kontakt".
KONTAKT