Transport z lotniska Beauvais-Tillé (BVA) do Paryża

Główne informacje o porcie lotniczym Beauvais-Tillé (BVA) koło Paryża

Transport busem z lotniska BVA do ParyżaPort lotniczy Beauvais-Tillé (BVA) jest jednym z trzech lotnisk położonych w okolicy stolicy Francji – Paryża. Lotniska Charles’a de Gaulle’a i Orly są większe i obsługują większą ilość pasażerów, ale mieszczące się ok. 85km na północ od centrum Paryża lotnisko Beauvais-Tillé to także chętnie wybierana opcja przez turystów podróżujących do Francji.

Jak dostać się z lotniska Beauvais-Tillé do Paryża?

Transfer z lotniska BVA (Beauvais) do Paryża niełatwe zadanie. Ze względu na swoją odległość i brak kolejowego połączenia, transport pasażerów odbywa się za pośrednictwem wahadłowych połączeń autobusowych lub taksówkami. Dla polskich turystów najwygodniejszą opcją może być wynajem prywatnego busa. W ten sposób nie trzeba dostosowywać się do harmonogramów komunikacji miejskiej lub narażać się na stres związany z porozumieniem się w j. francuskim z kierowcą taksówki. Transfer busem można umówić na konkretną godzinę. Koszt poznamy już na początku przejazdu, a całość odbywa się w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.

Transport busem z lotniska Beauvais-Tillé do centrum Paryża

Aby zarezerwować przejazd z portu lotniczego Beauvais-Tillé (BVA) do Paryża wystarczy odwiedzić naszą stronę. Po przesłaniu zapytania, odpowiemy najszybciej jak to możliwe – otrzymasz wtedy potwierdzenie rezerwacji oraz wycenę przejazdu. W ustalonym terminie podjedziemy we wskazany adres, podejmiemy pasażerów oraz wszelkie bagaże i bezpiecznie dowieziemy do celu. Oferujemy przejazdy nawet 9-osobowymi busami, więc swobodnie i komfortowo przetransportujemy nawet całą rodzinę!