Transport w Paryżu – lotnisko Paryż-Roissy-Charles de Gaulle

Lotnisko Paryż-Roissy-Charles de Gaulle (CDG) to największe lotnisko we Francji

Transfer z lotniska Paryż-Roissy-Charles de GaullePort lotniczy Paryż-Roissy-Charles de Gaulle to nie tylko największe międzynarodowe lotnisko w Paryżu ale także w całej Francji. Jest też drugim największym lotniskiem w Europie (pierwsze miejsce należy do angielskiego Heathrow). Port lotniczy Paryż-Roissy-Charles de Gaulle położony jest ok. 25 km kilometrów na północ od Paryża, a rocznie obsługuje ponad 70 mln pasażerów.

Jak dostać się z lotniska Charles’a de Gaulle’a do centrum Paryża?

Można powiedzieć, że port lotniczy Paryż-Roissy-Charles de Gaulle to małe miasto. Ilość terminali, opcji transferu i logistycznych zagwozdek może przyprawić o zawrót głowy – szczególnie dla turystów podróżujących tam po raz pierwszy oraz tych, którzy nie posługują się j. francuskim. Stolica Paryża skomunikowana jest z lotniskiem CDG komunikacją miejską  i węzłami autostrady. Często wybieranym środkiem transportu jest także pociąg. Niemniej, ze względu na niedogodności komunikacji miejskiej (tłok, przesiadki, trudność ze znalezieniem miejsca odjazdu, harmonogram odjazdów itp) i zaporowymi cenami taksówek – warto rozważyć wynajem busa. Oferujemy transfer prywatnymi pojazdami typu van (8- lub 9-osobowe) a także luksusowymi samochodami osobowymi. Przejazd z nami jest bezpieczny, komfortowy i bezstresowy – całość umawiamy przed Twoim wyjazdem i zapewniamy gwarancję jakości. Pracujemy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

Lotnisko Paryż-Roissy-Charles de Gaulle – Paryż – najlepsza opcja transportu dla całej rodziny

Skorzystanie z naszej oferty transferu busem jest w naszej ocenie najlepszą i najbardziej komfortową opcją jeśli podróżujesz ze znajomymi, z rodziną lub z dużą ilością bagażu. Korzystając z naszego środka transportu oszczędzasz na czasie, unikasz niewygodnych przesiadek i dźwigania bagażu a także masz gwarancję niezawodności i uczciwości. Jesteśmy transparentni – wycenę przejazdu poznasz już na etapie rezerwacji! Nasze nowoczesne pojazdy zapewniają komfortowy przejazd z bezpłatnym dostępem do sieci WiFi, możliwością skorzystania z ładowarki telefonu oraz z klimatyzacją.

Jak dokonać rezerwacji transferu z lotniska Paryż-Roissy-Charles de Gaulle do Paryża?

Zadbaliśmy, aby rezerwacja przejazdu prywatnym busem z portu lotniczego Paryż-Roissy-Charles de Gaulle (CDG) do centrum stolicy Francji – Paryża lub innego miejsca (np. Disneylandu) była dla Państwa jak najbardziej wygodna. Stworzyliśmy prosty formularz rezerwacyjny dostępny tutaj. Jesteśmy również dostępni telefonicznie pod numerem +33 674 72 35 08 oraz pod adresem mailowym contact@marticar-vtc.com.